מאמרים בנושא אילוף כלבים

 

like.jpg

אילוף כלבים

מעוניינים בפגישת אבחון עם מאלף כלבים מקצועי?

צרו קשר עם יואב וקבעו פגישת היכרות

facebook-logo1.jpg

יו-הב ממליץ

המדריך לאילוף כלבים

גור חדש בבית - מה עלינו להכין על מנת לקבל את הגור החדש ולעבור את זה בשלום...

מאמרים חדשים באתר

מאמרים מקצועיים מאת מאלף הכלבים המקצועי יואב גורן

כל ההמלצות של יואב

קישורים לאתרים, חברות ועסקים אשר נותנות שירות בתחום הכלבים, טיפול וטיפוח.

פינת האימוץ של יו-הב

לכל מי שמעוניין לאמץ כלבים פתחנו עבורכם פינת אימוץ חמה ביותר.

הרשמה און-ליין
מאמרים, טיפים ושלל דברים מעניינים, שיתרמו
לכל מי שצריך ורוצה לדעת יותר על אילוף כלבים
ואיך לעשות זאת נכון, ישירות למייל שלכם!!!
  
 

אילוף כלבים במרכז

כלבים בדיוק כמו אנשים נולדים עם אופי אליו מתלוות צרור תכונות אישיות. ישנם כלבים אדישים או כאלה שסקרנותם אינה יודעת שובע. יש כלבים אנרגטיים וחסרי מנוח ויש לא מעט שאננים ועצלנים למדי. שלא כמו בבני אדם במקרה של כלבים ישנה השפעה של סוג הגזע על האופי של הכלב, מה שמבליט לא פעם תכונות מסוימות ומביא אותן להקצנה, אלו יכולות למשל להתבטא כרגזנות, תוקפנות, פעלתנות ועוד.

על מנת להצליח לאזן את הכלב שלנו ולהביא אותו לנקודה בה הוא מוציא החוצה את תכונותיו הטובות ושולט בתכונותיו הפחות טובות יש לא פעם להציע לו עזרה.

רכשתם כלבלב? אימצתם גור בכלבייה? מומלץ להקדיש לו זמן ואנרגיה להיכרות, חינוך ואילוף. לסיוע מקצועי היעזרו בשירותיו של יואב גורן המעניק שירותי אילוף כלבים במרכז. צרו קשר עם יואב במייל yohavg@gmail.com   או בטלפון - 054-7772919

 

אילוף כלבים במרכז – איפה ומתי

במידה ואתם מתגוררים במרכז הארץ ומעוניינים לסייע לכלב שלכם להתאזן עליכם למצוא מרכז אילוף כלבים במרכז שיעניק לכם את מגוון שירותי האילוף והחינוך. חשוב לוודא כי הצוות במקום מגיע ישירות לביתכם ומעניק לכלבכם במרחב הפרטי שלו ושלכם את השירות המקצועי והמוסמך ביותר. לפיכך מומלץ לחפש אחר מאלף בעל ניסיון רב ומוניטין איכותי ולוודא כי השיטות הנהוגות עליו מקובלות עליכם.

לשאלה "מתי" יש לענות באופן סובייקטיבי. ישנם כלבים שהבניית ההרגלים שלהם מתבצעת בקלות כבר בגיל צעיר מאד ולכן הפנייה למרכז אילוף כלבים בתל אביב יכולה להמתין מעט עד לגיל בוגר יותר ויש לעומת זאת כלבים שכבר בגיל שישה שבועות יכולים להשתלב בתוכניות אימון וחינוך המאפשרות להם שילוב טוב יותר בבית והקניית בסיס רחב ואיתן לחינוך בהמשך הדרך.

 

יואב גורן – אילוף כלבים בתל אביב והסביבה, לשרותכם תמיד!

יואב גורן, בוגר ווינגייט בעבר וכיום מדריך בקורסים שונים לאילוף בווינגייט, עוסק למעלה מעשור באילוף וחינוך ומתמחה במגוון תחומים ביניהם חינוך גורים וכלבים להשתלבות במשפחה, עבודה עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים, אילוף כלבי הרחה ושילובם במערך בטחוני, הכנת כלבי שמירה ובטחון ועוד.

אילוף וחינוך כלבים דורש סבלנות, הבנה, אהבה ענקית ליצורי הפרווה ההולכים על ארבע וגם יכולת תקשור ייחודית והבנה עמוקה לליבם. גם אם אתם חשים כי הכלב יצא משליטה, משמיד את הסלון, קורע את הטפטים מהקיר או עושה את צרכיו בכל הבית אל תרימו ידיים. את הכלב ניתן לחנך ולאלף כך שהוא יזכה באיזון מחודש ואתם בחבר אמיתי.

יואב גורן מעניק לכם שירותי אילוף כלבים במרכז ובמקביל ספקטרום רחב של שירותים בתחום למען הכלבים ובעליהם, צרו קשר ונשמח לעזור -   054-7772919