מאמרים בנושא אילוף כלבים

 

like.jpg

אילוף כלבים

מעוניינים בפגישת אבחון עם מאלף כלבים מקצועי?

צרו קשר עם יואב וקבעו פגישת היכרות

facebook-logo1.jpg

יו-הב ממליץ

המדריך לאילוף כלבים

גור חדש בבית - מה עלינו להכין על מנת לקבל את הגור החדש ולעבור את זה בשלום...

מאמרים חדשים באתר

מאמרים מקצועיים מאת מאלף הכלבים המקצועי יואב גורן

כל ההמלצות של יואב

קישורים לאתרים, חברות ועסקים אשר נותנות שירות בתחום הכלבים, טיפול וטיפוח.

פינת האימוץ של יו-הב

לכל מי שמעוניין לאמץ כלבים פתחנו עבורכם פינת אימוץ חמה ביותר.

הרשמה און-ליין
מאמרים, טיפים ושלל דברים מעניינים, שיתרמו
לכל מי שצריך ורוצה לדעת יותר על אילוף כלבים
ואיך לעשות זאת נכון, ישירות למייל שלכם!!!
  
 

מאלף כלבים במרכז

הכלב לא זכה מן ההפקר בתואר חברו הטוב של האדם, למעשה הכלבלבים היקרים של כולנו הם החברים הטובים ביותר שאפשר לבקש. הכלב שלנו הוא תמיד היצור הראשון שירוץ לקראתנו בסופו של יום עבודה, הוא זה שמוציא אותנו לטיולים יומיים ומראה לנו את השכונה. הכלב מפנק ומלקק אותנו בחיבה מופגנת בלי לחשוב על התמורה, משתולל עם הילדים ברחבי הגינה ולא פעם משתובב כך שצחוק גדול ממלא את הבית.

רכשתם כלבלב? אימצתם גור בכלבייה? מומלץ להקדיש לו זמן ואנרגיה להיכרות, חינוך ואילוף ולהיעזר בשירותיו של יואב גורן - מאלף כלבים במרכז. יואב יעזור לכם לשלב את החבר החדש על ארבע בבית בצורה חלקה, למנוע התפתחות של חרדות ותופעות כמו כרסומים, תוקפנות, צרכים וצרות רבות אחרות.  צרו קשר עם יואב למייל yohavg@gmail.com   או בטלפון – 054-7772919

 

מי מתנהג יפה?

העובדה בשטח היא שכל הגורים מתוקים להפליא אך בודדים מביניהם מושלמים מבחינה התנהגותית. בכדי שתוכלו ליהנות מהגור או מהכלב הבוגר שלכם בצורה מושלמת תיאלצו לא פעם להשתמש בשירותיו של מאלף. מאלף כלבים במרכז עבור המתגוררים במרכז הארץ ניתן למצוא בקלות יחסית. על אף שמדובר באזור עירוני משופעות הערים הגדולות באלפי כלבים והשירותים המוצעים בתחום הם נרחבים ומתקדמים.

מאלף כלבים במרכז או מאלף כלבים בתל אביב המעניק שירות באזור יוכל לפתור לכם את בעיית המרחק ולעמוד לרשותכם על פי הצורך. חשיבות הרצף וההתמדה גדולה מאד, אל תוותרו לעצמכם ולכלבלב שלכם על שיעורי ההתנהגות. מאלף כלבים במרכז בעל ניסיון וידע מקצועי יוכל להגיע ישירות לביתכם, להפוך את הקערה על פיה ולעזור לכלב שלכם לאזן את עצמו בצורה אופטימאלית כך שתוכלו לעשות איתו חיים משוגעים מבלי שהוא הופך את חייכם לשיגעון.

 

יואב גורן – מאלף כלבים בתל אביב והסביבה, לשרותכם תמיד!

אילוף וחינוך כלבים דורש סבלנות, הבנה, אהבה ענקית ליצורי הפרווה ההולכים על ארבע וגם יכולת תקשור ייחודית והבנה עמוקה לליבם. יואב גורן – מאלף כלבים בתל אביב והסביבה ומעניק שירותים נרחבים בתחום למען הכלבים ובעליהם.

יואב גורן, בוגר ווינגייט בעבר וכיום מדריך בקורסים שונים לאילוף  בווינגייט, עוסק למעלה מעשור באילוף וחינוך ומתמחה במגוון תחומים ביניהם חינוך גורים וכלבים להשתלבות במשפחה, עבודה עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים, אילוף כלבי הרחה ושילובם במערך בטחוני, הכנת כלבי שמירה ובטחון ועוד.

במידה ואתם זקוקים לעזרה באיזון ואילוף כלבכם צרו קשר ונשמח לעזור – יואב גורן   054-7772919